ekopark-1

 

 

 

 

 
ekopark-2

 

 

 

 

 
ekopark-3

 

 

 

 

 

APARTAMENTY

Mieszkaj ekologicznie - żyj ekologicznie w naszym osiedlu

Dobre sąsiedztwo, to sąsiedztwo zielone. Mieszkańcy Eko Parku będą cieszyli się widokiem na zielone łąki Wzgórza Trzy Lipki, lasek i panoramę Beskidów. To tutaj natura i miasto stają się dobrymi sąsiadami. Dzięki rozwiązaniom proekologicznym staramy się żyć bliżej natury dbając o środowisko i zdrowie nas samych.

Wyposażenie i opcje

Jesteśmy elastyczni. Potrzebujesz zmienić układ funkcjonalny apartamentu? Zmienimy. A do tego dostosujemy elektrykę i instalacje wod-kan. A może chciałbyś zamontować rolety zewnętrzne albo klimatyzację? Zamontujemy. Zapomniałeś wyłączyć żelazko a jesteś już w drodze na ważne spotkanie i masz czasu się wrócić? Dzięki opcji EkoSmart zrobisz to zdalnie z poziomu swojego smartfonu. A jeśli podczas urlopu przypomnisz sobie, że nie zostawiłeś sąsiadowi kluczy żeby mógł polać kwiaty, będziesz mógł otworzyć drzwi  zdalnie a nawet ustawić odpowiednią temperaturę w mieszkaniu na dzień Twojego powrotu.  Jeśli dbasz o zdrowie i przeszkadza Ci zimowy smog, rozważ zastosowanie pakietu antysmogowego. Jest jeszcze wiele innych opcji o których poinformujemy Cię na różnych etapach budowy.

 

Co wyróżnia nasze apartamenty?

Znajdź zwój wymarzony apartament

Niezależnie czy kupujesz mieszkanie dla siebie czy tratujesz zakup jako inwestycje warto zapoznać się z ofertą Apartamenty Eko Park. Każdy z naszych apartamentów posiada przemyślany układ funkcjonalny. Pierwsze mieszkanie? Posiadamy metraże już od 25m2. Inwestycyjne kawalerki z sypialnią od 35m2 , nieco bardziej przestronne mieszkania z sypialnią o powierzchni 44m2, apartamenty 3 pokojowe o powierzchni 47m2, 51m2 i 58m2  czy liczące 76m2 4 pokojowe lokale.

Eko Park Bielsko to nie tylko modna lokalizacja. To lokalizacja z lokatą na przyszłość.

SPRAWDŹ DOSTĘPNE APARTAMENTY

Poznaj ceny i plany mieszkań. Zostaw swoje dane - oddzwonimy.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest EKO PARK BIELSKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej, z adresem: 43-300 Bielsko-Biała, ul. Piastowska 55, KRS 0000896031, NIP: 5472224293, REGON: 388707842 . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Lokalizacja

Wzgórze Trzy Lipki

43-300 Bielsko-Biała
ul. Muszlowa

Sprzedaż

info@ekoparkbielsko.pl
tel. 880 108 691

Prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania.

Inwestor

Eko Park Bielsko
sp. z. o.o.

ul. Piastowska 55
43-300 Bielsko-Biała
 

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron