ekopark-1

 

 

 

 

 
ekopark-2

 

 

 

 

 
ekopark-3

 

 

 

 

 

O INWESTYCJI

Mieszkaj ekologicznie - żyj ekologicznie w naszym osiedlu

Apartamenty Eko Park Bielsko, to nowoczesna inwestycji deweloperska usytuowana na zboczu wzgórza Trzy Lipki. Przedsięwzięcie zakłada wzniesienie 4 budynków wielorodzinnych po 46 apartamentów w każdym z nich. Budynki zostały wyposażone w windę hydrauliczną, cichobieżną a każdy apartament posiada balkon lub ogródek. Teren inwestycji graniczy z obszarem rekreacyjnym, na terenie którego powstanie park, w którym znajdzie się plac zabaw, siłowania zewnętrzna czy alejki spacerowe. Na terenie osiedla przewidziano strefę relaksu a także przestrzeń na ogródek społeczny. Znajdzie się tutaj miejsce aby naładować samochód elektryczny a dla aktywnych stację rowerową. W sąsiedztwie powstanie niewielka restauracja, w której mieszkańcy będą mogli zjeść lunch czy napić się kawy a także zaszyć się w kąciku dla pracujących zdalnie.

Dlaczego warto zamieszkać na osiedlu Ekopark ?

Przy wyborze mieszkania niezwykle ważna jest lokalizacja osiedla, łatwość dojazdu do centrum a także drogi wylotowe z miasta, bliskość infrastruktury - szkół, sklepów czy obiektów użytkowych. Nie bez znaczenia staje się powierzchnia terenów zielonych w sąsiedztwie, dostęp do parków i lasów, gdzie spędza się czas w towarzystwie rodziny czy znajomych. Osiedle Eko Park gwarantuje świetną lokalizacje i dostąp do terenów zielonych. Na terenie osiedla wygospodarowano miejsce na strefę relaksu, ogródek społeczny dla mieszkańców, stacje rowerową czy możliwość zainstalowania ładowarki do samochodu elektrycznego. Standard apartamentów można podwyższyć o rozwiązania eko - pakiet antysmogowy czy rozwiązanie ekosmart.

 

Co wyróżnia nasze osiedle?

ekopark-1

Spędzaj czas wolny w terenie parkowo - rekreacyjnym

Spacery po okolicy, nordic walking, rowery, bieganie i joga - ruch to zdrowie, a szczególnie ruch na świeżym powietrzu. Osiedle Eko Park sąsiaduje z terenem rekreacyjnym, w którym można spędzać czas na zewnątrz niezależnie od pory roku. W obszarze parku przewidziano ścieżki spacerowe, niewielką tężnię, miejsce na zimową ślizgawkę dla dzieci  a także przestrzeń gdzie w upalny dzień w cieniu starych drzew można urządzić piknik na trawie. Spędzanie wolnego czasu poza domem kształtuje postawy proekologiczne – uczy dzieci obcowania z przyrodą i szacunku do niej. Sprawmy aby tereny zielone stały się atrakcyjnym miejscem do wspólnego przebywania i dzielenia ze sobą przeżyć – bardziej wartościowym niż wirtualny świat w telefonie.  

ekopark-2

Korzystaj ze stacji rowerowej

My też lubimy wyprawy rowerowe! Od bielskiego Ratusza na wzgórze Trzy Lipki biegnie zielona trasa rowerowa, która liczy 19 km. Dla bardziej zaawansowanych miłośników rowerowych sportów polecamy trasy Enduro Trails usytuowane między Kozią Górą a Szyndzielnią. Na osiedlu Eko Park zaprojektowano stację rowerową gdzie będzie można samu naprawić umyć czy naprawić rower.

ekopark-2

Ładuj swój samochod

Coraz większa świadomość ekologii wpływa na rozwój techniki w produkcji samochodów elektrycznych. Plany Unii Europejskiej zakładają aby do 2030 r. w krajach członkowskich zarejestrowanych było 30 mln takich samochodów. Przewidując popularyzację pojazdów elektrycznych także w Polce, na życzenie Klienta zakładamy możliwość doprowadzenia siły do ładowania samochodów. Na terenie osiedla powstanie stacja ładowania pojazdów. Żyjmy świadomie, zmniejszając emisje dwutlenku węgla. Samochód elektryczny to korzyść dla klimatu.

ekopark-3

Osiedlowe Bistro & Kawiarnia

Żyjemy bardzo intensywnie w natłoku różnych zajęć i pracy, nie mając na nic czasu. A gdyby tak czasami nie gotować? A wolny czas spędzić w osiedlowym bistro w towarzystwie znajomych? A imprezy okolicznościowe? Dobrze zamówić ciepły catering lub mieć możliwość zorganizowania imprezy zamkniętej niedaleko swojego domu. W najbliższym sąsiedztwie osiedla Eko Park powstanie niewielka restauracja, w której każdy znajdzie coś dla siebie - pizza dla najmłodszych, burgery i makarony a także bardziej tradycyjne danie dnia.

Poznaj ceny i plany mieszkań. Zostaw swoje dane - oddzwonimy.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest EKO PARK BIELSKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej, z adresem: 43-300 Bielsko-Biała, ul. Piastowska 55, KRS 0000896031, NIP: 5472224293, REGON: 388707842 . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Lokalizacja

Wzgórze Trzy Lipki

43-300 Bielsko-Biała
ul. Muszlowa

Sprzedaż

info@ekoparkbielsko.pl
tel. 880 108 691

Prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania.

Inwestor

Eko Park Bielsko
sp. z. o.o.

ul. Piastowska 55
43-300 Bielsko-Biała
 

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron