ekopark-1

 

 

 

 

 
ekopark-2

 

 

 

 

 
ekopark-3

 

 

 

 

 

KREDYTY

Kredyty i finansowanie zakupu mieszkań Ekopark

 

Nasz Ekspert kredytowy - Grzegorz Piesiur

Magister ekonomii, absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na Wydziale Zamiejscowym w Chorzowie. W 2011 roku rozpoczął swoją przygodę z Doradztwem Finansowym. Obecnie jako Ekspert Finansowy pomaga naszym Klientom zrealizować swoje cele finansowe związane z zakupem wymarzonej Nieruchomości. Na przestrzeni lat zdobył doświadczenie oraz uprawnienia Komisji Nadzoru Finansowego, które z sukcesem pozwalają przeprowadzić Klienta „za rękę” przez cały proces kredytowy. Dysponując wiedzą na temat oferty kredytowej wszystkich banków oraz wykorzystując preferencję Klienta dokonuje porównania rozwiązań kredytowych wskazując to najkorzystniejsze. Pomga zebrać odpowiednie dokumenty, wypełniać z Klientem wniosek kredytowy oraz kontaktuje się z pracownikami banku przekazująć wiadomości Klientowi.

Sprawdź bezpłatnie swoją zdolność kretytową i dowiedz się więcej - tel. 691 675 806

       

 

Jak wygląda proces kredytowy?                                                               

Proces kredytowy jest zawiły i bardzo rozbudowany. Przed rozpoczęciem współpracy ekspert informuje klienta o konieczności wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu umożliwienia dalszego kontaktu. Podczas pierwszego spotkania ekspert przeprowadza wywiad dotyczący oczekiwań klienta pod katem transakcji i ewentualnej oferty kredytowej.

Analiza zdolności kredytowej rozpoczyna pierwszy etap procesu kredytowego. Na tym etapie ekspert powinien uzyskać od klienta niezbędne informacje dotyczące jego:

Sytuacji osobistej:

  • wiek  
  • stan cywilny
  • liczba osób na utrzymaniu gospodarstwa domowego

Sytuacji finansowej:

  • dochody (źródło uzyskania, czas uzyskiwania, wysokość, struktura, zmienność)
  • zobowiązania (wysokość rat kredytu, karty kredytowe, limity w koncie, alimenty, inne stałe zobowiązania)  
  • terminowość regulowania zobowiązań kredytowych oraz sytuacji dotyczącej nieruchomości będącej przedmiotem kredytowania i zabezpieczenia

Na podstawie zebranych informacji ekspert uwzględniając przedstawione preferencję klienta omawia dostępne oferty kredytu. Po dokonanym wyborze danej oferty przez klienta następuje wskazanie przez eksperta listy wymaganych dokumentów potrzebnych do złożenia wniosku kredytowego. Drugi etap procesu kredytowego rozpoczyna się analizą złożonego wniosku kredytowego klienta przez Kredytodawcę (Bank), która kończy się wydaniem decyzji kredytowej. Wydana decyzja kredytowa jest wiążącym dokumentem, który określa warunki przyznania kredytu oraz dokumenty i czynności wymagane do podpisania umowy kredytowej i wypłaty kredytu.  W tym momencie klient dokonuje zawarcia Umowy Deweloperskiej, która reguluje warunki zawarcia transakcji zakupu Nieruchomości.Podpisana Umowa Deweloperska jest dostarczana do Banku, który wydał decyzję kredytową w celu sprawdzenia poprawności jej zapisów i wyrażenia zgody na podpisanie umowy kredytowej skutkującej uruchomienie kredytu.

 

DOSTĘPNE MIESZKANIA

 
Poznaj ceny i plany mieszkań. Zostaw swoje dane - oddzwonimy.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest EKO PARK BIELSKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej, z adresem: 43-300 Bielsko-Biała, ul. Piastowska 55, KRS 0000896031, NIP: 5472224293, REGON: 388707842 . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Lokalizacja

Wzgórze Trzy Lipki

43-300 Bielsko-Biała
ul. Muszlowa

Sprzedaż

info@ekoparkbielsko.pl
tel. 880 108 691

Prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania.

Inwestor

Eko Park Bielsko
sp. z. o.o.

ul. Piastowska 55
43-300 Bielsko-Biała
 

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron