ekopark-1

 

 

 

 

 
ekopark-2

 

 

 

 

 
ekopark-3

 

 

 

 

 

POD KLUCZ

Mieszkania wykończone pod klucz.

Zakup mieszkania to dopiero początek. Przed Klientami staje wiele ważnych decyzji dotyczących wyboru firmy wykończeniowej, materiałów, określenie stylu we wnętrzu i doboru dodatków. Dzięki kompleksowej usłudze Klient oszczędza czas, otrzymuje gwarancje terminowości i jakości wykonanych prac.

Dostępne pakiety wyposażenia & wykończenia

Więcej informacji wkrótce.

Pakiet Basic

Pakiet Basic, to rozwiązanie optymalne dla osób planujących zakup swojego pierwszego mieszkania lub mieszkania pod wynajem. Zakres obejmuje położenie paneli, pomalowanie ścian, montaż gniazd i oświetlenia, ułożenie płytek w łazience i biały montaż.

... ZŁ BRUTTO / m2

Pakiet Invest

Pakiet Invest, to najczęściej wybierana opcja przez „inwestorów” lub osoby, które nie mają zbyt wiele czasu na aranżacje lokalu. Klient wybiera zakres, standard, styl aranżacji i odbiera od nas wykończone mieszkanie, które jest gotowe do wynajęcia.

... ZŁ BRUTTO / m2

Pakiet Premium+

Pakiet Premium+, to wybór dla wymagających Klientów ceniących sobie indywidulany projekt i nieograniczony wybór. Przy współpracy z architektem wnętrz powstaje projekt wnętrza w dowolnym stylu przedstawiony za pomocą fotorealiztycznych wizualizacji.

... ZŁ BRUTTO / m2

Poznaj ceny i plany mieszkań. Zostaw swoje dane - oddzwonimy.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest EKO PARK BIELSKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej, z adresem: 43-300 Bielsko-Biała, ul. Piastowska 55, KRS 0000896031, NIP: 5472224293, REGON: 388707842 . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Lokalizacja

Wzgórze Trzy Lipki

43-300 Bielsko-Biała
ul. Muszlowa

Sprzedaż

info@ekoparkbielsko.pl
tel. 880 108 691

Prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania.

Inwestor

Eko Park Bielsko
sp. z. o.o.

ul. Piastowska 55
43-300 Bielsko-Biała
 

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron