ekopark-1

 

 

 

 

 
ekopark-2

 

 

 

 

 
ekopark-3

 

 

 

 

 

LOKALIZACJA

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Ekopark zlokalizowane jest na wzgórzu Trzy Lipki przy ul. Muszlowej w Bielsku-Białej (dojazd od ul. Sarni Stok).

Zapraszamy na spotkanie w celu prezentacji oferty do kontenera sprzedażowego mieszczącego się przy ul. Muszlowej
- konieczne wcześniejsze umówienie spotkania. tel. 880 108 691.

ekopark-1

Bielsko-Biała

Inwestycja jest doskonale skomunikowana z centrum Bielska-Białej, które ze względu na zachwycającą architekturę zwane jest „Małym Wiedniem”. Podczas spaceru urokliwymi uliczkami warto zwrócić uwagę na perełki architektoniczne oraz zabytki techniki. Liczne restauracje zadowolą miłośników kuchni lokalnej oraz smaków z całego świata. Bielski Teatr zachęca bogata ofertą spektakli a już wkrótce atrakcyjność miasta wzrośnie dzięki powstającej nowoczesnej sali koncertowej, która pomieści ok. 1000 gości. Budynek filharmoni połączono z nowoczesnym biurowcem z zielonym tarasem na dachu, skąd będzie można cieszyć się widokiem na panoramę Beskidów.

ekopark-2

Szczyrk

Szczyrk położony jest o 20 minut driogi samochodem od Bielska-Białej. Dzięki licznym inwestycjom zyskuje miano zimowej stolicy Polski. Działające w mieście ośrodki narciarskie oferują ponad 20 wyciągów i około 50 kilometrów tras. Dzięki zróżnicowanej trudności trasy są odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych miłośników białego szaleństwa. Całoroczne schronisko na Skrzycznem oferuje wyjątkową atmosferę, pyszne domowe wypieki i niezapomniane widoki. Zlokalizowany niemal w samym centrum Szczyrku kompleks Skalite jest gospodarzem między innymi Pucharu FIS oraz Letniego Grand Prix. W miasteczku powstaje SZCZYRK trybuna oraz strefa kibica, z której można podziwiać konkursy w skokach narciarskich.

ekopark-2

Jezioro Żywieckie

Windsurfing nie tylko nad morzem. A gdzie? Nad Jeziorem Żywieckim, które w ostatnich latach zmienia swoje oblicze przyciągając amatorów sportów wodnych. Nad jeziorem działa przystań żaglowa, wypożyczalnia kajaków, rowerków wodnych a także szkoła wind surfingu.

ekopark-3

Beskidy i okolice

Jesień w górach zachwyca. Piękne widoki i kolory malowane przez tę porę roku robią wrażenie i to z każdym kolejnym spacerem. A połączenie gór, lasów i jeziora? Zwłaszcza późnym popołudniem, kiedy słońce rzuca ostatnie złote promienie słońca na falującą taflę wody, w której odbijają się jesienne zbocza pobliskich gór. Beskidy otaczają liczne szlaki piesze sprzyjające wędrówką, co stanowi je idealnym miejscem dla osób ceniących bliski kontakt z natura i aktywność na świeżym powietrzu. Spacerowicze mogę skorzystać z licznych tras o zróżnicowanym poziomie trudności np. na Magurkę czy Kozią Górę. Osoby starsze lub bardziej wygodne mogą skorzystać z kolejki torowej na górę Żar, gondoli na Szyndzielnie, czy nowoczesnych kanap na Skrzyczne.

Poznaj ceny i plany mieszkań. Zostaw swoje dane - oddzwonimy.

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest EKO PARK BIELSKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej, z adresem: 43-300 Bielsko-Biała, ul. Piastowska 55, KRS 0000896031, NIP: 5472224293, REGON: 388707842 . Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Lokalizacja

Wzgórze Trzy Lipki

43-300 Bielsko-Biała
ul. Muszlowa

Sprzedaż

info@ekoparkbielsko.pl
tel. 880 108 691

Prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania.

Inwestor

Eko Park Bielsko
sp. z. o.o.

ul. Piastowska 55
43-300 Bielsko-Biała
 

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron